Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo :
Spolu :
0 ks tovaru 1 ks tovaru
Produktov (s DPH)
Pokračovať v nákupe Prejsť na objednávku

Pozor, blíži sa romantický Valentín! Máte už ten správny outfit?

Pozor, blíži sa romantický Valentín! Máte už ten správny outfit?

Deň všetkých zamilovaných, Valentín, sa nám už pomaly blíži a popri tom ako rozmýšľate nad perfektným darčekom Vám určite myseľ zamestnáva zásadná otázka: Čo na seba?

Či už ste zadaná alebo strávite večer s kamoškami, Valentín je perfektná príležitosť  ako sa nahodiť a vychutnať si čaro tejto výnimočnej noci. Aj keď by ste mohli siahnuť  po sexi červených šatách, ako sa očakáva, vedzte, že to nie je vaša jediná možnosť ;) Vyhnite sa prvoplánovosti a inšpirujte sa pri výbere toho správneho valentínskeho outfitu našimi štýlovými radami!

 

Ak Vás čaká vás dámska jazda

Máte v pláne vyraziť do mesta s najlepšími kamoškami? Ak áno, jednoznačne stavte na hravý, originálny outfit. Napríklad na prepracovanú blúzku s mierne odhalenými ramenami, ktorú si kľudne môžete obliecť aj na jeansy. Síce patria srdiečka a kvety k hlavným motívom sviatku zamilovaných, nemusia byť aj súčasťou vášho outfitu. Ak predsa len chcete zvoliť viac romantický look, vyskúšajte trendy Á-čkovú sukňu s jemnou blúzkou alebo zaujímavým tričkom.

 

Romantika pri sviečkach

Ak ste dostali pozvanie na romantickú večeru od priateľa či manžela, jednoznačne siahnite po šatách. Nič nevyzerá viac  žensky a zvodne, než  šaty zvýrazňujúce postavu a navyše ak sú zdobené krásnym detailom v podobe čipky či volánu. Pozor však na prehnané kombinácie materiálov a divoké vzory. Môžu pôsobiť vulgárne a lacno.
Dojem zanecháte jednoznačne aj pri šatách s odhaleným chrbátikom. Ak nie ste typ na šaty, alebo chcete vyskúšať niečo iné a zároveň štýlové, odporúčame aktuálny trend v podobe overalu. Zaručene v ňom vyniknete!

 

A čo Valentínsky darček?

A toto je možno niečo aj pre pánov. Čo by ste povedali na to, ak by ste na Valentína dostali šaty, topánky, alebo sexi top zo Zanely? Ak s partnerom nemáte čas nakupovať, zaželajte si na sviatok zamilovaných poukážku na nákup v eshope www.zanela.sk, alebo v našej predajni v Trnave na Trhovej 1/A. V prípade záujmu o vytvorenie unikátnej poukážky nám stačí len napísať cez náš Facebookový profil. A ak práve aj nemáte vážnu známosť, potešte poukážkou kamarátku, sestru, či mamu. Koniec koncov nič nepoteší ženu viac ako nové šaty, či topánky :)

 

Zanela rozdáva na Valentína ZĽAVY!

 

Na Valentína máte navyše možnosť nakupovať vybrané kúsky z našej „zamilovanej ponuky“ s 20 percetnou zľavou. Ponuka platí počas Valentínskeho týždňa (od 11.2- 18.2. 2018)na eshope www.zanela.sk a v predajni Zanela v Trnave.

 

A tu je náš akciový výber (P.S. V kamennej predajni v Trnave nájdete v zľave aj vybrané modely z dielne Sugarbird, a novinky od Woden. Celú ponuku nájdete na našej Facebookovej stránke Zanela Clothing Store Trnava )