Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo :
Spolu :
0 ks tovaru 1 ks tovaru
Produktov (s DPH)
Pokračovať v nákupe Prejsť na objednávku

Podľahnite teniskovému ošiaľu! Ktoré by vám túto sezónu nemali rozhodne chýbať ?

Podľahnite teniskovému ošiaľu! Ktoré by vám túto sezónu nemali rozhodne chýbať ?

Trendy na sezónu jar/leto 2018 sú hlavne o hravosti. Kombinácie farieb, vzorov, materiálov...a je samozrejmosťou, že sa to týka aj obuvi. A pokiaľ sa zaujímate o trendy ako my, určite ste všimli, že  jedným z najobľúbenejších je aj hravá kombinácia tenisiek so šatami či sukňou. Tento trend je veľmi aktuálny a určite ho ocenia ženy, ktoré majú radi pohodlie a zároveň chcú vyzerať štýlovo a nenútene. A aké tenisky sú túto sezónu IN?

Biela je must have            

Každá správna žena by mala mať doma určite pár bielych tenisiek. Sú ľahko kombinovateľné s viacerými kúskami vo vašom šatníku a hlavne nadčasové. Môžete si vybrať z mnohých materiálov, hladké, so štruktúrou...a dodajú vášmu outfitu trendy look.

    

Farebné a trendy

Ďalšími obľúbenými sú pre tento rok jednoznačne výrazné farebné tenisky. Oživia každý jednofarebný outfit. Pri tomto trende si ale treba dávať pozor na prehnané kombinácie vzorov a materiálov. Ale ak si zachováte jednoduchosť a prenecháte divoké kombinácie iba teniskám tak ste jednoznačne vyhrali.


   

Štýlové platformy

Ak máte radi extravaganciu a výrazné kombinácie, nechajte sa ovplyvniť nostalgiou z 90’rokov – teniskami na platforme! Veľmi dobre vyzerajú aj zamatové v kombinácii s party šatami. Kombinácii je veľa a hlavné je sa nebáť ;).