Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo :
Spolu :
0 ks tovaru 1 ks tovaru
Produktov (s DPH)
Pokračovať v nákupe Prejsť na objednávku

Oslava elegancie, alebo jednoduchý návod ako to nebrať tak vážne :)

Oslava elegancie, alebo jednoduchý návod ako to nebrať tak vážne :)
Asi každá z nás už v živote dostala pozvanie na svadbu, párty, či rodinnú oslavu.. "Jupí, bude sranda, stretnem kopec známych ľudí, všade samé koláče :)", to sú tie príjemné veci. Potom ale príde na rad tá druhá stránka : "Čo si mám dať na seba ?" (k tomu samozrejme neodmysliteľne patrí)  "Ja v tej skrini nič nemám", alebo "toto som už mala, v tom ma všetci videli". Každá z nás to predsa dobre poznáme :) Jediné riešenie tejto problematickej situácie je - Hurá na nákupy ! 
Veľa z vás má z toho stres, veď predsa vyhnúť sa spoločenskému faux pas, vyzerať a cítiť sa skvelo sa na prvý pohľad môže zdať ako veľmi náročná misia, ale verte nám, nie je to až také ťažké :) Máte predsa nás, vaše nákupné poradkyne (to je náš krajší vyraz pre slovo Predavačky :D) 
Sukňa, či šaty? Košeľa či skôr body? Overal alebo kostým? To sú vaše (aj naše) denno-denné starosti, z ktorými sa musíme nejako popasovať. Hlavná rada nad zlato je v tomto prípade: NEBOJTE SA! Je jedno, či máte 20, alebo 40, postavu modelky, alebo nejaký ten faldík po pôrode. Vždy existuje niečo, v čom budete vyzerať fantasticky. Treba len skúšať a vyhnúť sa predsudkom ako "mne nesvedčia kvety" (kto vam to preboha povedal?), alebo "ja nemôžem mať úzku sukňu, lebo.." Blbosť ! Veľmi často sa nám stáva, že práve to, o čom ste boli skalopevne presvedčené, že vám to skrátka NESVEDČÍ?!, je to pravé orechové, odchádzate od nás s pocitom, že budete kráľovné oslavy a vraciate sa z úsmevom na tvári, šťastné, že vás tam každý chválil :)

Nie nadarmo Yves Saint Lauren povedal: 

Za roky svojej kariéry som sa naučil, že najdôležitejšie na šatách, je žena, ktorá ich nosí :)

Takže uvoľnite sa (veď keď nejde o život, nejde o nič), dajte si dobrú kávičku a poďme spolu na to! 


autor: @buki

10.09.2017