Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo :
Spolu :
0 ks tovaru 1 ks tovaru
Produktov (s DPH)
Pokračovať v nákupe Prejsť na objednávku

O nás

Simona

CEO

Simona.jpg

Celý život ma fascinovalo, ako sa z obyčajných dievčat, dokážu stať vďaka kozmetike a móde, úpne iné osobnosti. 
Aké sme sebavedomejšie a šťastnejšie vtedy, keď sme krásne. Móda je hra, zábava a inšpirácia. Je to náš ženský svet. Je to aj môj svet, ktorý krôčik po krôčku vytváram od roku 2014. Neustále v Zanele zlepšujeme náš koncept, aby ste vždy boli najkrajšie a usmiate práve v tých kúskoch od nás.
Vaša spokojnosť je naša filozofia. @simona.lusi 

Lucia

Marketing Creator and Buyer

Lucia.jpeg

Nákupná maniačka posadnutá módou = Luci Buki, akože ja :) Byť celý deň obklopená krásnymi vecami, to je proste moje a preto
už tri roky pre vás s radosťou vyberám nové kolekcie, upravujem vizuál predajne, plním vaše požiadavky a zháňam a zháňam, čo vaše srdce ráči. Preto baby, ak máte nejaké nesplnené túžby, píšte mi na obchod@zanela.sk. Vďaka všetým vašim podnetom a pripomienkam môžem vybrať z nových kolekcií pre vás len to najlepšie a najkrajšie:) You can create our brand, we can create your style:) 

Veronika

Selling Manager

Veronika.jpeg

Moje 23. narodeniny boli "zanelovské", pretože presne v ten deň som začala pracovať v našom butiku.

Keď sa mi naskytla možnosť pracovať v ZANELE neváhala som ani sekundu. Okamžite ma ovládol skvelý vnútorný pocit, že to nebude práca v pravom slova zmysle, ale potešenie, pri ktorom budem môcť poradiť práve JA. Okrem prehrabávania sa v tom najkrajšom a najväčšom "šatníku" , som hlavne spoznala množstvo skvelých žien (moje úžasné kolegynky a naše najkrajšie zákazníčky:)) vďaka ktorým sú aj moje dni veselšie a práca príjemnejšia:) Milujem, čo robím a som tu vždy pre Vás:)